Naime postavio sam pitanje broj 51408 i uradjene su sve analize i utvrdjeno je da besika ne moze da se prazni potpuno ostalo je oko 150ml urina, pa me interesuje da li to moze biti uzrok problemu posto je moj urolog rekao da moze i dao mi je da pijem hemomicin ali mi nije jasno zasto posto je urino i spermokultura bila u redu. I ako ne prodje nakon terapije koji su sledece koraci terapije kako bi se besika potpunije praznila.

    Odgovoreno: 09. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Pitanje 51408 se ne odnosi na vas problem.
      najbolje da ponovite pitanje. Ako vam je lakse moze i na moj e mail.
      inace, rezidualni urin je velik.
      vas doktor vam je dao antibiotik jer pretpostavlja da imate zapalenje
      prostate, usled cega je toliki reziduum.