Postovani imam problem sa potencijom. Imam 29 godina imam devojku sa kojom sam oko 2 meseca. Imali smo odnose u prvom mesecu i pocetkom drugod skoro svaki dan, vise nego redovan sex, da bi pre dve i po nedelje nisam mogao da dobijem potpunu erekciju. Mnogo saqm razmisljao o tome i imam strah, nakon sledeceg kontakta nisam imao erekciju, mislio sam da me devojka vise ne privlaci ali nije do toga, nemam erekciju ni kad sam sam, a imao sam nekad u toku dana i po dva-tri puta. Bio sam kod urologa, pregledao mi je polni organ, dao sam krv i rezultati su u redu. Dobio sam da pijem vitamin e i cefagil. Doktor je rekao da nije mi nista i da se takve stvsri desavaju. . . Ja sam nakon 5-6 dana imao erekciju i vodio sam ljubav sa devojkom bilo je ok al sam ja uzeo jos i tribulus 1-2 tablete dvevno. Bavim se sportom od kako ynam za sebe, nikad nisam nista uzimao do proslog leta u julu, uzeo sam vinstrol i pio jedan mesec, utimao sam od leta konstantno amino kiseline, sagorevace (l karnitin) i preded zimu sam uzeo tribulus. Nista nisam uzimao preko dozvoljenog unosa. Radim u policiji i sad sam jako uplasen zbog toga, imam osecaj kao da necu vise doziveti normalnu erekciju i da necu imati porodicu. Nadam se da mi mozete pomoci i unapred sam vam zahvalan

    Odgovoreno: 09. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Vi ste sve ovo tragicno doziveli, a u stvari, samo ste se preforsirali.
      pa niste vi robot da svaki dan imate odnos i to jos dva meseca.
      imajte odnose dva do tri puta nedeljno. Malo vise setajte. Ishrani posvetite vecu paznju.
      dnevno dva do tri litra vode. Tribulus vam nece ni trebati.