Poštovani doktore, imam jedan problem koji me brine, iako se dogodio unazad nekoliko godina. Sad imam 23 godine, a kad sam bio mali, negdje oko 9te godine sam imao problema sa penisom. Točnije radi se o nekom gnojnom iscjedku koji me jako bolio, a ja ko klinac to nisam nikome govorio, skrivao sam, mislim da ni mama nije ništa primjetila. Gnojni iscjedak, iz penisa, je trajao tri ili četiri puta tjedno i kroz 2 mjeseca, najmanje, uz užasne bolove u kojima je kožica penisa bila sljepljena krvlju i nekim bjelkstim iscjedkom. Izazivalo je velike bolove pri mokrenju, i samom dodiru vrha penisa. Sad je sve prošlo i palo u zaborav. Sad kad je prošlo jako dugo vremena sjetio sam se pitati da li bi to moglo utjecati na moju sterilnost? Odnose sa djevojkom nisam imao, imam urednu erekciju i ejakulaciju i normalnu veličinu penisa, jedino što imam nešto manje testise, ne premale ali ipak nešto manje. Zabrinjava me samo zbog toga pitanja sterilnosti, što ako je to uzrokovalo sterilnost a ja još neznam? Strah me ići urologu da mi to potvrdi. Oprostite zbog dužine pitanja. Hvala na razumijevanju i na odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Najprostije je da odete u neku laboratoriju i da uradite spermogram. Ako je on dobar
      onda sve vase brige otpadaju.
      inace mislim da sve sto opisujete u detinjstvu, da je bila najobicnija infekcija
      i da ona nije mogla ostaviti nikakve posledice. Vi ste sve to predimenzionirali iz
      straha.