Poštovani, nemam mnogo da kažem osim, na žalost, da tokom mog razvoja polni organ je ostao nerazvijen u odnosu na normalnu veličinu. Sve funkcije u pogledu odnosa sa zenama su u redu, al je količina sperme koju izbacim vrlo mala. Postoji li ikakva mogučnost da dobijem dijete, jer sam u braku tri godine i nema nikakvih pozitivnih rezultata. Hvala.

    Odgovoreno: 07. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Normalna kolicina ejakulata jeod 2. 5 go 5 ml.
      mislim da je najbolje da se javite urologu pa da se krene sa nuznim
      pregledima / od spermograma pa na dalje sve sto bude trebalo/.