Poštovani doktore bocokić, radi se o sledećem: imam 30 godina. Nemam potrebu da idem na mokrenje više puta nego ranije, ali u zadnje vrijeme mi se dešava da poslije mokrenja i "vraćanja penisa u gaće" opet "ispustim" malu količinu mokraće, iako sam prije toga bio potpuno siguran da sam završio s istim. U konsultaciji sa doktorom opšte prakse (danas) dobio sam dijagnozu da imam određeni problem s prostatom i da probam piti marocen (2 x 1) , kao i da posjetim urologa. Šta mi vi predlažete i o čemu se radi?! Unaprijed vam hvala na odgovoru!! Puno pozdrava

    Odgovoreno: 05. 02. 2010.
    • Poštovani,

      ako ste poceli da pijete marocen, onda to uzimajte deset dana,
      pa ako je dobro -zavrsena prica.
      ako niste poceli, onda uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu
      i ultrazvuk bubrega, besike i prostate.
      ako bude trebalo, onda mi se javite sa nalazima.