Postovani imam jedan problem, nakon mokrenja imam konstantan utisak da mi se trazi da opet mokrim. Ovaj osecaj je intenzivniji nakon vlaznih snova. Taj iritirajuci osecaj se javlja u predelu iza testisa (karlicno dno) . Praznjenje besike je na svaka 2-3 h. Nisam bio kod urologa. Ovo traje oko 2-3 godine i mogu reci da me strasno iritira. Imam 21 godinu. Molim za savet. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 07. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Javite se urologu.
      pregledajte krv i mokracu laboratorijski.
      i uradite urinokulturu, spermokulturu i briseve uretre na bakterije, gljivice
      hlamidije i mikoplazme.