Hocete vi meni nekada da odgovorite makar na jedan mail? Vise puta sam vam poslala mail, s pitanjem i nikada do sada mi niste odgovorili, ne razumem cemu onda pise na vasem sajtu da ce odgovori biti prosledjeni i na mail, i objavljeni na sajtu. Pedjasnja pitanja mi i nisu bila toliko bitna ali ovo pitanje je bilo za urologa jer imam strasne uroloske probleme, a odgovora nema??? Ne pisem vam da vas zamaram ili iz hira, nego stvarno imam problem. Poslednji put sam vam pisala pre nekih petnaestak dana i nista. Hocu li ja uopste dobiti odgovor, ili su ovde neke recenice samo farsa?

    Odgovoreno: 03. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Do sada nije bilo uroloskih pitanja na koja nije odgovoreno na ovom sajtu.
      vi formulisite vase smetnje i ja cu rado odgovoriti.
      iz ovog pitanja ne vidim o kakvim se smetnjama radi.