Pre 7 godina sam imao infekciju urinarnog trakta (bakterijom eserihija koli) , izlečio sam se nakon 2 godine da bi se ona ponovo vratila u oktobru. Poslednji rezultati (pre 10 dana) su sterilrni (nema bakterija u spermi) . Urolog mi je prepisao da pijem prostamol uno, imam tup bol izmedju rektuma i testisa i peckanje kad treba da idem da mokrim i u trenutku kad pustam mokracu ali nemam problem sa izmokravanjem tj. Nemam nekontrolisano mokrenje. Takodje nekada posle erekcije imam bolan period od pola sata. Mozete li mi odgovoriti moze li nestati ovaj bol koji me nervira i stalno me ometa ili treba da se pomirim sa njim i zivim dalje. Hvala.

    Odgovoreno: 03. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Infekcije urotrakta, posebno prostate, su dosadne i dugotrajne.
      ja vrlo cesto koristim biljne antibiotike u saniranju ovih infekcija, koji se dugo
      mogu uzimati bez stetnih posledica.