Imam vec nekolike godine pritisak u donjem dijelu stomaka. Ispod carskog reza. . Ginekolog kaze da treba urologa da posjetim, a urolog mi je predlagao neki pregled sa kateterom -zaboravila sam kako se to kaze. Kad pijem vise tecnosti lakse mi je, inace imam potrebu da stalno drzim ruku i pridrzavam stomak kao da ce da mi ispane sve dolje. Ugojila sam se 10 kg. Ovaj pritisak me cini tako nervoznom. Unaprijed se zahvaljujem. Irena 36. Godina bilo koji dr. Neka mi odgovori.

    Odgovoreno: 03. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Javite se u neku ozbiljniju privatnu ordinaciju gde ce timski; urolog, hirurg i ginekolog
      da naprave plan pretraga, nakon cega bi se doneo zakljucak.
      ujedno vam predlazem da redukujete telesnu tezinu.