Da li se na bilo koji nacin moze povecati duzina penisa u erekciji bilo operativno ili neoperativnom metodom? Da li imate neke informacije o uspesnosti preparata poput magna rx+ i prosize i aparatima za rastezanje penisa? Hvala unapred

    Odgovoreno: 01. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Iskustvo sa navedenim preparatima nemam, ali pokusajte.
      vep -vakum ekstrakcija penisa je uglavnom metoda namenjena starijoj populaciji.
      za operativno lecenje, ako se odlucite-javite se prof. S. Perovicu-beograd.