Postovani, imam ćerku od pet godina i nekoliko dana ima učestalo mokrenje i žali se na svrab. Dali smo urin u biohemijsku laboratoriju i na rezultatu piše-retki urati. Pa vas molilm da mi objasnite sta to znači. Unapred vam zahvaljujem

    Odgovoreno: 28. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ako u sedimentu mokrace nisu nadjeni leukociti i bakterije onda je sve u redu.
      urati su pesak / soli mokracne kiseline /. Dajte detetu dosta vode da pije a genitalije
      mazite pavlovicevom mascu i vodite joj racuna o higijeni.