Postovani imam dva pitanja 1. Na preponama znaci ispod testisa mi je potamnela koza ispod oba testisa zanima me sta je to nemam nikakvih reakcija u pogledu bola svraba osipa i reakcije na bilo sta. Ima nekih mozda 2-3 godine, promena niti se sirila niti smanjivala a nisam koristio nikakve lekove ni preparate. Zanima me sta je i da li je opasno? 2. Sa vremena na vreme osecam bolove u sledecem predelu u visini korena ka desnoj nozi, imedju korena i desne noge kod koske ali ne boli me koska vec meso. . . Rekreativno-poluporofesionalno (turniri u malom fudbalu) se bavim sportom i to fudbalom 4 puta nedeljno. U toku jedne utakmice dobio sam 2 pita udarac u tom predel; u loptom i od tada sa vremena na vreme me zaboli ali to cak nije bol vec vise neki nelagoda osecaj pomesan sa bolom ne uvek. . . Zanima me sta je i da li moze biti opasno? Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Posto opisane promene traju vec duze vreme, znaci da nisu nista opasne.
      te bolove sa desne strane u preponi proverite da nisu od pocetne preponske kile.
      za promenu boje koze mozete kod koznog doktora.