Postovani, u toku svakodnevnog seksualnog odnosa sa curom, masturbiram jedino manuelnim putem. Dakle, po zavrsetku odnosa. Po savjetu urologa, pio sam vitamin e i cink u trajanju od 1 mjesec. Ne pijem, ne pusim, gazirano takodje ne konzumiram. Na koji nacin mogu masturbirati kako je to uobicajeno? Hvala unaprijed,

    Odgovoreno: 28. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Pitanje ne razumem. Neznam kakvo je to uobicajeno masturbiranje ako nije manuelno.
      pisite na moj e mail, ali se pozovite na broj ovog pitanja.