Dobar dan dr evo odradjena je punkcija epididima kod supruga a danas je isao da urdi kariotip ali nesto nam nije jasno: -nigde mu nije na otpusnoj navedeno za vadjenje konaca pa nas zanima dali ce oni sami od sebe da otpadnu ili to mora njegov dr da uradi (konci izgledaju kao damil debljine dlake) -a kada je odradio kariotip rekli su da nazove za nedelju dana i ako bude imao mitoze u nalazima da ce morai ponovo da odradi rezulate (sta je to mitoza) . Unapred hvala zorica.

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Mitoza znaci deoba celija.
      sto se konca tice, ako sam ne spadne za deset dana, onda se javite vasem doktoru. To zavisi od toga
      da li je siveno resorptivnim ili neresorptivnim koncem.