Radio sam bris glansa. Antibiogram; enterococcus spp, veliki broj, osetljivost na penicillin g / visoka doza /, ampicillin, chloramphenicol. U apoteci su mi dali chloramphenicol. . . . Da li treba da posetim urologa i da li je terapija u redu. Moja devojka ima bakterije u mokraci i enterococcus spp, bila je kod ginekologa koji joj je preporucio antibiotik ciprocinal 500 / alergicna je na penicillin /, vaginalete, pogledao moje rezultate i napisao joj da koristim pentrexil 4 puta na dan-nije napisao koje jacine. Radio sam i analizu urina izgled, boja - slabo zamucen, zut, reakcija - kisels, relativna gustina 1. 028, leukociti - retki, eritrociti - retki smezurani, epitelne celije - retke plocaste, bakterije - malo, kristali - malo ca-oksalata, ostalo - dosta sluzi. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Uzmite to sto vam je napisao ginekolog, i to samo jednu kutiju. Nikako hloramphenicol.
      koristite hipermanganske kupke. Odnosi za sada sa zastitom.
      u obzir bi dosli biljni preparati kako za vas, tako i za devojku.