Pozdrav, hteo bih da postavim pitanje u vezi bakterije eserihia colli. Naime, moja supruga je u devetom mesecu dobila ovu bakteriju i sve do pred sam porodjaj pokusavali smo da je se otarasimo. Dan pred porodjaj primila je poslednju injekciju longacefa. Porodjaj je prosao super i sve je bilo ok i sa njom i sa bebom. Dobili smo prelepog sincica. Ali evo treci mesec posle porodjaja imala je jedan dan temperaturu i posto je doilja pila je samo febricet kako su nam rekli lekari, i radila je opet laboratoriju i ustanovljeno je opet da ima tu bakteriju 3000/ml! Da li je to mnogo, i sta raditi? Dobili smo i onaj antibakterijski biogram, ali posto nas hvata vikend, pitanje je sta da radimo do ponedeljka. Sta sme da se koristi od cajeva, nesto prirodno i sta??? Imamo neki caj koji smo kupili u apoteci na kome bas pise: mesavina biljnog caja protiv bakterija u mokraci! Ciji je sastav: - betulae folium, - millefolii herba, - maydis stigmata, - hyssopi herba, - basilici herba, - vitis-idaeae folium i druge biljne vrste koje deluju antisepticno i bakteriostatski na urinokulturu, i pomaze izbacivanje bakterija iz roda e, coli, staphylococus itd. Uz tinkturu pojacava dejstvo. Kontrolu kvaliteta i zdravstvenu ispravnost: radio je zzz leskovac a radjeno je po recepturi: verice milanovic i branka popovica pitanje je da li sme zbog dojenja bebe od tri meseca da pije ovaj caj? Hvala unapred na odgovorima!

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Prvo, kolicina bakterija u ml je mala da bi morali da brinete.
      koristite tecnosti sto vise.
      cajeve sto pijete ne poznajem ali verujem da mozete slobodno da ih koristite.
      ne pridajte eserihiji toliki znacaj.
      i na ovom sajtu je mnogo pisano o eserihiji. Informisite se.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #51140