Postovani, pet godina lecim esherihiju coli, stalno pratim i uvek mi se vraca. Prepoznajem je sama po mirisu mokrace. Pitam se zasto se vraca? Nikada mi ne pravi probleme, mislim na peckanje, bolove u stomaku, temperaturu, bubrezi su mi uvek u redu. Kako da se izlecim s obzirom da sam stalno pod kontrolom lekara i disciplinovana sam u svakom pogledu? Vraca mi se na 6 meseci, ponekad i na 3 meseca. Unapred hvala

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Eserihija se tesko leci a kod nekih nikada.
      osnovno je jacati imunitet: pravilnom ishranom, uzimanjem velike kolicine tecnosti,
      zdravim nacinom zivota, izbegavanjem stresa i uzimanjem suplemenata.
      sa antibioticima biti oprezan, jer ih po nekad nekriticno uzimamo.
      za vise informacija, sto se tice terapije, mozete me kontaktirati.