Prvo da budem jasan u startu. Problem nije nastao seksualnim putem, dakle nije polno prenosiva bolest, infekcija i sl. . Imam malo peska u bubregu, doktor kaze nije strasno. Imam malo bolove iznad polnog organa, mozda besika, povremeno?. Danas bolove nemam, ali imam ucestalo mokrenje, neko blagu flekicu na glansu polnog organa (oko rupe) . Pored toga imam veoma cesto neki prozirni sekret (sluz lepljiv) bez mirisa, kao sto rekoh, i bez boje, koji se najcece javlja ujutro kad se probudim. Da li je moguce da je pesak ostetio zidove besike i kanala, pa je uzrokovao infekciju. Ranije sam imao ucestalu mutnu (belicasti) urin, ali danas nemam, ili veoma retko imam, skoro da i nema. Pre pola godine sam proveravao urin, ali navodno je sve u redu sa urinom: "zasejane podloge ostale su sterilne". Pre nekoliko meseci sam imao strasne bolove zbog zadnjih kapi urina, na kraju mokrenjam koje su me pekle na rupi glansa. Danas toga nemam. Osecam kako me pali rupa na glansu. Inace, glans mi je malo porozan, nije kao sto je bio. Sta da radim? Pozdrav

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Najbolje da se javite urologu. Infekcija ne nastaje samo polnim putem.
      treba da uradite laboratorijske i bakterioloske preglede kako bi se iskljucila moguca infekcija.
      pesak moze, kako kazete ostetiti kanale. Za to vam je najbolji lek dva do tri litra vode na dan.