Mom sinu, koji je rodjen 1982 godine, 1992 je izvrsena operacija desnog nespustenog testisa. Sada ima bolove sa desne strane, nisko, blize preponi. Bio je na ultrazvuku, nalaz uredan, a uredne su i analize krvi. Pije sinacilin i oligogal, bolove ima i dalje. Napominjem da bolovi nisu jaki i nisu konstantni. Sta moze biti u pitanju i koje jos analize treba da uradi? Moze li bol biti posledica te operacije koju je imao? Hvala. Zabrinuta majka.

    Odgovoreno: 25. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Niste rekli kada je bila operacija.
      neznam zasto pije sinacilin.
      ako operisani-spusteni testis nije otekao, onda je sve u redu.
      bol ce vremenom da se izgubi. Nema razloga da dramatizujete.