Od pre 4-5 meseci me muci ucestalo i obilno mokrenje. Svi laboratorijski rezultati su u redu: urin, biohemijske analize krvi, se. Eho gornjeg i donjeg abdomena, rf, latex su negativni. Od lekova pijem cilazapril od 2, 5 mg 1x1 tab. Molim vas da mi date savat da li treba da uradim jos nesto od anliza i sta bi moglo da mi izazove ove neprijatnosti. . Hvala!

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Neki razlog sigurno da postoji. Treba ga samo pronaci.
      uradite obavezno briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas, hlamidije
      i mikoplazme. Psa obavezno.
      dok to radite mogli bi uzimati biljne preparate. Ja preferiram cv-ne.