Imam veliki problem. Jako cesto posle odnosa mom suprugu izadje herpes na penisu. Meni redje ali se javlja. Verni smo jedno drugom i zato ne znamo zasto nam se to javlja. Koje analize treba da uradimo i sa kojom terapijom da pocnemo. Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Infekcija virusom hsv tip 2 je vrlo cesta i prenosi se polnim putem.
      znak je smanjenog imuniteta.
      znaci treba jacati imunitet i koristiti biljne prirodne antivirotike.