Postovani, imam 30 god i od skora mi se desava da mi se pocepa kozica na penisu i nastaju mi ranice kao male posekotine (2-3 posekotine nekad i vise) koje peckaju pogotovo u dodiru sa vodom i to mi se desava od pre par meseci i jos pored toga iako redovno odrzavam higijenu sutradan ili u toku istog dana mi se vec nakupi ona takozvana smegma kao da se nisam okupao nekoliko dana. A te nazovimo posekotine zarastu ali se opet jave u toku sledece erekcije ili u toku odnosa kao da je kozica mala i nemoze da se navuce. Molim vas recite kako moze da se leci kod kuce ili je neophodno otici kod lekara i da li postoji neki naziv za ovo oboljenje? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 18. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Najbolje da se javite urologu i da se uzme bris sa prepucijuma. I vasa partnerka
      da uradi vaginalni i cervikalni bris kao i vaginalni sekret.
      lecenje posle nalaza.