Pre svega zelim da vam cestitam novu godinu i pozelim sto manje pacijenata. Zanima infekcija bakterijom klebsiella oxytoca. Uradila sam lab. Nalaz urinokulturu, i pokazao je da je imam 10. 000. 000. Tek u ponedeljak radi moj lekar, ali brinem, pa mi objasnite o cemu je rec. Zahvaljujem na odgovoru

    Odgovoreno: 17. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Hvala.
      pretpostavljam da se radi o deset hiljada klica u 1 ml a ne o milion kako ste napisali.
      ako je tako ne treba terapija antibioticima vec sto vise tecnosti i cajeva.