Molim vas nas interejusuje da li ima nada za vantelesnu oplodnju? Muzev rezultat od spermatozoida likvefakcija12, konzistencija normal, spt-zapremina (v) 0, 5 smt-ph6, 5 spr-broj spermatozoida 0 u talogu posle centrifugiranja naden jedan nepokretan spermatozoid. Reproduktivni hormoni fsh 9. 0 lh 4. 9 prolaktin 215 testosteron 42. 6 ostale rezultati su dobri. Imao vise terapije bez dobrog rezultata. Na vise mesta smo isli. Godinu dana ostavio cigare pio lekove vitamine. Predao se! Imamo jos neke sanse?

    Odgovoreno: 19. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da je pored hormonskog statusa uradjeno i hromozomsko
      ispitivanje vaseg supruga, kao i biopsija testisa.
      predlazem vam da se obratite dr vinki maletic u beogradu.