Vec 2 nedelje svakodnevno krvarim pri mokrenju/od 1 do 3-4 puta/. Takodje je prisutna krv i u spermi, i to 4-5 puta za 20 dana. U mokraci je krv na pocetku a u spermi non-stop. Osecam blage bolove u predelu krsta kao i u donjem delu besike. Pre 2 godine uradjena analiza prostate /ultrazvuk i krv/ i bilo je sve u granicama normale. Pre par meseci uradjena kompletna rektoskopija i tu su rezultati uglavnom dobri. Nagone za mokrenje imam i preko dana kao i preko noci vrlo cesto. Posle prvog mokrenja ne prodje ni 5 minuta a mene tera da ponovo idem, kao da nisam uopste mokrio. Sta treba preduzeti. S postovanjem miras nenezic

    Odgovoreno: 17. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Nadam se da ste posetili urologa.
      krv u mokraci je najcesce posledica tumora, kamena ili infekcije.
      krv na pocetku mokrenja, kao sto je kod vas, je najverovatnije
      posledica infekcije prostate. U ovo se uklapa i krv u spermi.