Postovani, imam problem, vezan za lijevi sjemevod i epididimis. Imam bol, koji je tup i ne mnogo jak, takodje se javlja i otok epididimisa i sjemevoda. Ovo se javlja vec duzi period, ali nije stalno prisutno, primijetio sam da se desi i nakon sexualnog odnosa, ali se javlja i mimo toga. Na kozi ne postoje nikakve promjene, kao ni na ejakulatu, koje su golim okom vidljive. Nisam radio nikakve analize. Skoro sam lijecio uretritis sa 1g hemomycina. Ne pusim, pijem povremeno, ali ne mnogo. Molio bih odgovor specijaliste urologije. Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 17. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Najbolje da se javite urologu i da se urade pretrage u pravcu verovatne
      infekcije genitalnih organa. To pogotovu sto navodite epizodu uretritisa.