Molim za komentar spermokulture nisu izolovane patogene bakterije. Nije izolovana candida spp. Dmp: spermatozoidi

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #50200

    • Molim vas za objasnjenje---u spermokulturi su mi izolovane patogene bakterije: 1-kultura: enterococcus faecalis, a pise i da candida spp. Nije izolovana. . . Sta ovo znaci i koliko je opasno? Inace imam 32 god. I planiram porodicu pa me interesuje moze li ovo da mi pokvari planove? Unapred zahvalan: )