Postovani doktore bocokic-vojinov molim za vas odgovor i savet imam 46 god 1983 obolio sam od febrisreumatik recidivis za vreme sluzenja jna 1988 operisao sam ileus creva trenutno uzimam lekove imuran od 50 mg niripan od 4mg svaki drugi dan moj problem je u sledecem pre sam uvek imao kratak odnos zbog prerane erekcije unazad godinu dana polni organ mi je oslabio nema dovoljne cvrstine izgleda mi kao mlitav slab tako da nisam zadovoljan svojim polnim organom sto nije dovoljno krut cvrst da bi imao bolji odnos u braku sam i obozavam seks da li imaju neki lekovi na prirodnoj bazi da mi mogu pomoci da dobijem na cvrstini polnog organa koji bi mi omogucili jaci i duzi seks da li je istina da preparat penisplus moze uvecat polni organ i koliko kosta kod vas operacija uvecanja penisa hiruskim putem primenom sopstvenog tkiva do sada se nisam obracao nijednom doktoru za svoje seksualne probleme da li ima u novom sadu neke ordinacije koje se bave ovom tematikom unapred se zahvaljujem

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Neznam koliko bi vama takve operacije pomogle. Problemi koje navodite
      su delom i posledica terapije koju sprovodite.
      u svakoj privatnoj ordinaciji u novom sadu mozete dobiti potrebne informacije
      za vase probleme.
      u novom sadu imate prodavnicu calivite gde mozete nabavite izvanredne
      prirodne preparate za vase probleme.
      za vise informacija mozete da mi se javite.