Poštovani, u 16 godini sam posetio urologa sa pošto sam imao problem sa prevlačenjem kožice preko glansa. Međutim tada od intervencije (zahvaljujući nezainteresovanosti roditelja) nije bilo ništa. Nakon nekog vremena "vežbom" sam uspeo da prevučem. Međutim psihološki efekat je i dalje ostao. Sada 13 godina kasnije bih ipak želeo da posetim urologa i da taj problem rešim. Želeo bih vašu preporuku nekog od kolega po mogućstvu u kš-u ili blizu. Kao i informacije o trajanju zarastanja tj. Postoperativnom toku i mogućim komplikacijama. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Pa to je mala intervencija i svaki urolog to moze da vam resi.
      komplikacija skoro da i nema. Postoperativni tok skoro da i nije od znacaja.
      idite i zavrsite to jednom.