Postovani doktore imam jedan veliki problem sa mojom devojkom, zato vas molim da mi date jedan savet; kada imam seks sa svojom devojkom mnogo dugo traje. Ne mogu da dobijem orgazam, seks trae dugo. I moja devojka je luta na mene, veza nije pri kraja zbog taj problem. Pomozite mi da resim taj problem, unapred hvala

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovani,
      To i nije bas neki problem.
      obratite se urologu da iskljuci mogucu upalu prostate.
      a do tada jednostavno prekinite odnos kada vam devojka to kaze.