Imam povecane leukocite u mokraci 18-20, dosta epitela i retko kalcijum oksalate. Vec dva puta sam radila urinokulturu i nalaz je bio uredan bez bakterija. Nalaz papa testa je uredan kao i test na hlamidiju. Pri pregledu vagine sve je u bilo u redu. Imam slab bol i sa leve i sa desne strane ledja ali dole nisko u liniji sa kukovima koji se javlja povremeno i razlicito traje ali nije jakog inteziteta i povecano se znojim. Pila sam citeral i alfacet u zadnjih mesec i po dana, pijem vise tecnosti, caj od brusnice i persuna. Ali rezultat urina je i dalje sa leukocitima. Interesuje me vase misljenje sta bi moglo da bude i sta bi trebalo jos da proverim.

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Leukociti u sedimentu urina preko 5 su znak infekcije.
      proverite se i krvnu sliku a i urinokulturu u vise navrata ali ne kada pijete antibiotike.
      predlazem vam da uzmete biljne preparate.