Postovani doktore, na analizi krvne slike rezultat kreatinina je bio 116mol/l (55-107 ref. Vrednost) i u sedimentu urinu je konstatovano dosta kristala mokracne kiseline. Posle 10 dana uradio sam urinokulturu i kultura je sterilna kao i broj bakterija u jednom mililitru urina gde je rezultat bio 0. Lekar opste prakse mi je rekao da nemam razloga za brigu i da nemam potrebe za bilo kakvim lecenjem i daljim ispitivanjem. Molim vas da me posavetujete sta da radim. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Za dve nedelje ponovite mokracu, ureju i kreatinin, a uradite i ultrazvuk bubrega, besike i prostate.
      ako rezultati budu dobri onda nema razloga za brigu.