Postovani, imam devojcicu od pet godina. Pre cetiri godine pronadjena joj je bakterija eserihija coli u mokraci. Pre dve godine radjen joj je ultra-zvuk i nalaz je bio uredan. Medjutim nije je bilo sest meseci i sada se opet pojavila. Bila je nedelju dana na palitreksu i sada je nalaz urin sterilan. Medjutim ovog puta pojavljivanje bakterije je propraceno jakim pecenjem prilikom mokrenja i blagim bolovima u stomaku. Posto zivim u gradu gde postoji jedan nefrolog tesko je doci do njega pa vas molim za savet i misljenje>interesuje me koliko je opassna kako se leci da li ostavlja neke posledice i da lije uopste izleciva>molim za brz odgovor. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Bilo je mnogo slicnih pitanja na ovom sajtu. Potrudite se pa prelistajte pitanja.
      inace eserihija pravi velike probleme u lecenju, ali nekontrolisano uzimanje
      antibiotika, jos vece.
      kod nekih ljudi u celijama sluzokoze urogenitalnog trakta nedostaje jedna supstanca
      zbog cega su oni neotporni na escherihiju coli.
      za vise informacija www. Biobalance i trazite dr aleksandru.