Postovani doktore. Imam 22 god, i redovane odnose (uvek sa zastitom) , ali moj problem je sto prilikom predigre (ljubljenja, mazenja) ilikad gledam neki porn. Film se napalim da mi izcuri neka tecnost i ves mi bude mokar, pa me je po neki put sramota zbog toga (pogotovo kad se devojka ulepi: ) ) . Interesuje me sta je to i jel moze to nekako da se resi? I jel postoji u toj tecnosti (ne znam kako se zove) sperme tj, da li smem da probam bez zastite (s obzirom da mi izlazi ta tecnost) ?. Hvala!

    Odgovoreno: 13. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu, spermokulturu
      i briseve uretre na bakterije i gljivice a moze i na hlamidiju i mikoplazme.
      ako su nalazi dobri, onda je sve ok.