Postovani doktore, imam pitanje za moju mamu koja je 48 godiste. Pre 12 godina je ginekoloski operisana i zracena, nakon toga je morala da prima uroplacental jer je imala krvarenje i bolove u besici, ako. Sada joj lekari predlazu operaciju besike, nalaz je tu v. Ureniae, pored toga u urinu ima 10 000 000 bakterija eserihije, da li mozete nesto visete da nam kazete o nalazu i operaciji? Hvala veliko.

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #50006

    • Pre sedam godina sam operisana ginekoloski sve mi je odsteanjeno mije bilo benigno , nije bilo zravenja , dali treba da idem na kontrolu kod ginekologa ? Trenutno me boli stomak u predelu besike , hvala

    • Molim bih vas ako mi mozete javiti, gdje mogu da kupim uroplancetal. Hitno je! Hvala

    • Zahvaljujem na odgovoru, mojoj mami nije radjena biopsija, vec samo endoskopija. Da li je to dovoljno da lekari predloze operaciju. Hvala na vasoj hitrosti.

    • Nije uradjena biopsija, nego endoskopija, da li je to dovoljno za operaciju ili kako?