Poštovani, u spermi imam uvijek drugi soj bakterija-esherichia coli, enterobakter i uzmem antibiotik i opet budu prisutne. Nemam nikakvih zdravstvenih tegoba ali moja supruga ima često upale genito-urinarne zbog čega sam i radio spermokulturu. Kako to da ja nemam nikakve tegobe i da li supruga ima probleme zbog toga, jer neki ljekari kažu da neki -ne?? I na kraju ima li smisla piti antibiotike ako nemam tegoba? Hvala

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Muskarci obicno nemaju tegobe ali su prenosioci infekta. Zato pijete
      antibiotike. Ali uvek morate zajedno da se lecite.
      problem je sto se ove bakterije tesko iskorenjuju i kod vas pa i kod supruge.
      antibiotike morate kriticno uzimati.
      radite na jacanju imuniteta. Pijte dosta tecnosti. Uzimajte biljne preparate.
      ja preferiram calivitine.