Postovani, imam 14 godina i penis mi je dugacak oko 6 cm a u erekciji oko 13 cm da li je to zadovoljavajuce za moj uzrast i kako bih mogao da sredim deo kozice koja mi je visak i zbog koje penis ne moze skroza da mi se prevrne kad je u erekciji i da li je vreme za taj poduhvat ili je jos rano???

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49968

    • Hahahah! Pa nzm nebi rekao da je to normalna velicina. . Ja imam 13 godina ovako mi je 8 cm a u erekciji oko 13: p