Molim vas za savet. Imam 23 godina. Imam vec jednu godinu problem sa nekontroliranog mokrenje. Najcesto dogadja se kad uriniram onda kad zavrsim nakon nekoliko minuta javlja se nevoljno uriniranje. Nekoliko puta sam imala nekontroliranog mokrenje i za vreme seksualnog odnosa. U maju na urinokultura sam imala dve bakterije sa ovakvih tegoba i lecila ih terapijom antibiotika. Sada prije jedan mesac imala sam u urini eserihiju koli, i tegobe su bile bolki pri mokrenje, uzimala sam antibiotike, pijem caj od bruzsnice i plodove, pijem tecnosti, ne pijem kavu, alkohol, cigare. Sada kad zavrsila terapije antibiotike povtorno imam problema sa nekontroliranoh mokrenje. Redovno posecujem ginekolog nemam nikakve probleme, radim svih pregleda, bila sam i sada kad sam otkrila eserihiju u urini. Ginekolog mi e dao canesten 3 posto sam imala malo kolicina belog pranja. Molim vas za savet sta da preuzmem sa ovog nekontroliranog mokrenje. Da napomenem kad sam bila devojcica sam imala problema sa nocno mokrenje, i prije 3 godina sam imala samovolan abortus. Blagodarim vama unapred!

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovana,
      To sa mokrenjem treba da leci urolog u timu sa ginekologom.
      potrebno je uraditi cistoskopiju sa urodinamskim ispitivanjem, eventualno i ivu sa dcg.
      dok traju ispitivanja predlazem biljne preparate, dosta tecnosti.