Zar je moguce da za nekoliko meseci nemoze moja zena ostati trudna, i posle svakog odnosa moja sperma se sve nesto ugrudva kao silikon, mene zanima sta je to i dali je to normalno. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49930

    • Vozdrav!! Ja i moja zena vec dugo vreme pokusavamo da dobijemo dete ali nam nikako da nam uspe kad kod imamo odnos moja sperma iz vagine curi potrebna mi je pomoc sve sam pokusao sa jastucima ispod zadnjice. . . Itd. . . Hvala. . .