Postovani, hteo bih da postavim jedno pitanje koje me vec dugo muci. Imam 26 god, i imam problema sa seksualnim odnosom. Naime, kada spavam sa svojom devojkom moj odnos traje od prilike 5 min, a kada bih hteo ponovo drugi put moj penis se skroz spusti. Taj problem imam od prilike godinu dana. Zanima me da li bih mozda trebao da posetim urologa ili je sve u redu. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Posetite i urologa a i psihologa. Mozda ste sada napetiji ili u stresu.
      verujem da ce se to vremenom srediti.
      postoje i biljni preparati koji vam u ovoj situaciji mogu pomoci.