Vec 4 god. Moja cerka ima e. Coli nikako da je izlecim razne antibiotike, razne analize cak i analiza bubrega jedino pancef antibiotik ukloni na jedno mesec dana bakteriju, pa opet se povrati bakterija molim vase misljenje sta dalje i kako je izleciti koju analizu vrsiti i gde, ona ima 9 i po god. Hvala na poverenju

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovana,
      O problemu eserihije je dosta pisano, pa i na ovom mestu. Prelistajte malo pitanja.
      morate biti oprezni sa antibioticima.
      predlazem da devojcicu ucite da uzima dosta tecnosti i to izvorsku vodu. Da jaca imunitet.
      da je najpravilnije hranite. Da joj dajete fitopteparate.
      za vise informacija mozete da se javite na moj e mail uz poziv na broj pitanja.