Postovani, ja i moj muz smo zajedno 12, 5 godina od toga u braku dvije godine. Meni je 27 a njemu 30. Do unazad pola godine nas seksualni zivot bio je jako dobar a onda se desilo nesto bukvalno preko noci. On je izgubio potenciju i libido. Kada dobije erekciju ona ne moze da se odrzi duze od minute. Obadvoje smo sasvim zdravi. Sigurna sam da me ne vara. Radimo dobar posao i nemamo nikakvih stresova. Razgovarali smo o tome ali ne znamo sta je uzrok niti kako da rijesimo problem a takvo stanje traje vec pola godine.

    Odgovoreno: 12. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Problem je verovatno psihogene prirode. Pokusajte malo da promenite
      sredinu, idite na odmor, osmislite malo dtugaciji zivot. Zivite zdravije, vise sporta, idite u prirodu.
      pravilna ishrana bez alkohola i cigareta. Dosta tecnosti. A za supruga i biljni preparati.