Imam problem sa kozom penisa. Na vrhu penisa se stvorila neka bela opna koja je skupila kozu, vremenom se preljusti i pocrveni malo pa opet se stvori opna i tako iznova. Kada hocu da povucem kozu preko glave penisa ne mogu jer se toliko skupila i zateze. Molim vas recite mi o cemu se radi i cime da mazem da mi se to povuce. Napominjem da nisam imao jos uvek odnos, kod dermatologa ne mogu da odem iz privatnih razloga. Molim vas pomozite. Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Na odnovu opisanog ne mogu nista drugo da vam predlozim sem da odete do urologa.
      no pokusajte sa triderm masti. Ako ne prodje za neki mesec a vi kod doktora.