Postovani, hteo bi da vas pitam za misljenje jer sam jako zabrinut. Imam 25 godina i pre oko 8 meseci sam primetio providan vodenast sekret i povremeni peckanje pri mokrenju. Mogu reci da mi se to ne desava svaki dan i kolicinski je mali "iscedak". Urolog mi je rekao da nije nista opasno i da je moguce da mi je to od bicikla jer sam biciklista. Nisam dobio nikakve lekove niti bilo sta a meni se to i dalje desava. Uradio sam ultrazvuk prostate i besike i on je u redu, test na hlamidiju koji je negativan i u mokraci nema bakterija. Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Odradite sve bakterioloske briseve uretre a ne samo chlamidiju
      /bakterije, gljivice, mikoplazme, trihomonas /.
      takodjer i partnerka. Lecenje posle nalaza.