Doktore imam 19 godina i bez nekog pretjeranog sexualnog iskustva sam, nisam do sada spavao sa djevojkom, a i djevojka je bez iskustva. Naime trebali smo da spavamo pa jednom ja nisam mogao i znam da se to desava pogotovu pocenicima i zanemarim to, ali nedavno kada smo pokusali drugi put slican problem. Penis se ukruti u toku predigre ali kada treba da udje u vaginu jednostavno nije vise ni krut i "veliki". . . U odnosu na prosli put primjetio sam neko poboljsanje (bar mislim da je bilo poboljsanje) . Probavali smo dva puta to vece ali nije uspjelo. Sta preporucujete, jesam li u velikom problemu? Razmisljao samda probam sa viagrom? Da nastavimo da pokusavamo? Pomazite hvala

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Vasa vijagra je vasa mladost. Opustite se i pokusajte opet. Ne pridajte
      tom normalnom bioloskom cinu toliki znacaj. Sve ce biti dobro.
      tako to ide u pocetku kod mnogih ali mnogi to ne priznaju.