Postovanje, dr. Bocokic, setajuci netom u potrazi za lekom za mamu, dosla sam i do ovog sajta. Molim vas, ako ste u mogucnosti da mi kazete gde se mogu nabaviti ampule (5 komada) uroplacentala, koje mi trebaju za mamu, koja ima ponovljeni kasni postradiacioni cistitis, zbog zracenja od pre 24 godine. Vec je imala terapiju tim ampulama, pre 9 godina. . Institut inep u zemunu ih vise ne proizvodi. Unapred hvala. Med. Sestra milena damnjanovic.

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49614

    • Probajte u Republici Srpskoj, tako su mi rekli u gradskoj bolnici na urologiji na Zvezdari!

    • Dobar dan doktore. Hteo bih da vas zamolim ako možete da mi pomognete oko leka Uroplacental. Moja majka je bila na zračenju pre 15 god. I sad ima krvarenje na bešici koje ne može da se zaustavi, taj lek je primila pre 10 god. Bila je dobro ali više ne mogu da ga nadjem. Bio bih vam beskrajno zahvalan ako biste mi mogli pomoći ga pronaći? Hvala u napred!!