Bolujem od hronicnog prostatitisa vec 5 godina. U spermokulturi mi se pojavljuju razlicite bakterije (enterokokus, eserihija, klebsiela) . Klasicni antibiotici daju kratkotrajne rezultate. Posto i dalje imam tegobe a plasim se od dugotrajne upotrebe antibiotika (problem sa kandidijazom) molim za savet iz fitoterapije (uvin caj i amer caj nisu efikasni) hvala

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Ja u slicnim situacijama preporucujem fitopreparate iz programa calivite.
      za vise informacija mozete da me kontaktirate na moj e mail uz obavezan poziv na broj i datum pitanja.