Postovani, posle flunirina koji sam pio pre jedno godinu ili dve pocela je da mi se pojavljuje neka sluz koju izbacujem iz penisa al samo u toku stolice, posle koje malo mokrim, i to se ponavlja kad god se malo jace napnem. Tad sam imao cvrstu stolicu. Desava mi se da posle toga osetim na vrhu penisa blago pecenje, vrlo diskretno, nekad i nemam. Sad se lecim kod homeopate, ali samo sto se tice stolica, a sad i ovaj problem me zabrinjava sto izbacujem tu sluz koja je jako lepljiva. Radio sam urinukulturu i to kazu da je u redu. Popio sam bas dosta lekova pocev od nistatina, orvagila, bromzepam, klacid, remeron. . . . . Bio sam kod 4lekara koji su mi davali iste i razlicite lekove. Nocu nekad imam u proseku po 3-4 mokrenja. Vec duze vreme imam problema sa stomakom. . . Imam ceste stolice, koje su se povecale u poslednjih 2 godine. Stolice su ranije bile cas redje, cas normalne. Medjutim sada imam normalne vise puta dnevno, gasovi, nekad i po 10 puta. Bio sam kod svih poznatih lekara u bg-u i niko mi jos nije pomogao. Radjena mi je gastroskopija, kolonoskopija sve je u redu, a ja i dalje imam problem. Smrsao sam za godinu dana 9kg i sad stalno stojim na istoj kilazi od 65-68. Desava mi se da posle neke hrane imam odmah stolicu koj pedhode gasovi pr. Cokolada, hleb, mleko sa laktozom, banana. . . Pa me interesuje dal je ovaj uroloski problem posledica gastro-problema, i sta mi vi preporucujete. Unapred zahvalan, nemanja.

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da ste u sklopu pregleda radili i psa (tumorski marker za prostatu) . Verovatno se radi o upali
      prostate zbog pojave sluzi u toku defekacije.
      smetnje od digestivnog trakta su verovatno posledica intolerancije na neku komponentu hrane sto mozete
      proveriti kod doktora koji rade kvantnu medicinu,
      predlozio bih vam biljne preparate za pocetak terapije. Ako ste zainteresovani vi se javite na moj e mail
      uz poziv na broj ovog odgovora.