Vec desetak godina unazad primecujem da mi je kolicina semene tecnosti znatno umanjena i da su prisutni ugrusci u njoj. Prostatu sam operisao (uvecana) pre pet godina i redovno radim test za kancer prostate. Sta moze biti uzrok ovim simptomima? Hvala, rizevski

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Niste naveli da li ste prostatu operisali klasicno ili endoskopski.
      vas ejakulat se sada izbacuje u besiku, pa zato i imate opisane probleme oko semene tecnosti.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #49469

    • Postovani, uvecanu prostatu operisao sam pre pet godina klasicnim putem. Medjutim, vec desetak godina, dakle i pre operacije, primetio sam da mi je kolicina semene tecnosi smanjena i da su prisutni ugrusci u njoj. Sta mozer biti uzrok pogotovu ugruscima? Hvala, rizevski