Izvinite, ne znam bas strucno da se izrazavam, ali razumecete!!! Kozica mi je uska na penisu. Kada mi je spusten mogu da ga navucem (na dole) ali kada mi se nadigne penis ne mogu!!! Sta da radim? Da li da vezbam ili moram na operaciju? I procitao sam negde da moram da prskam necim sto jako pece? Malo se plasim urolog

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Mislim da je najbolje da se javite urologu na pregled i on ce tada odluciti sta je najbolje.
      u slucaju da treba operacija, ona je laka i ne treba da se plasite.